house · resale
Reina Prinsen Geerligsdreef 71
2135HS Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 149 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jeroen van den Boogaard Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 104–193 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-14.7% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 7586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Toolenburg — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.12 km |
| Restaurant | Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.063 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1937 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~596 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 483 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € 0 | |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € 0 | |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | B | € 585.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 598.310 | € -1.690 | |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | C | € 575.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 602.600 | +€ 2.600 | |
| Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 156 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 609.300 | +€ 9.300 | |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | B | € 565.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 580.290 | € -19.710 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 623.190 | +€ 23.190 | |
| Leen Spierenburgstraat 10 Spaarndam | 127 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | C | € 550.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 573.800 | € -26.200 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 629.080 | +€ 29.080 | |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -31.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | 6 | B | € 675.000 | € 4.412 |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | 6 | B | € 565.000 | € 4.065 |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | 6 | A | € 559.000 | € 4.110 |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | 6 | A | € 725.000 | € 4.932 |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | 6 | A | € 727.000 | € 4.752 |
| Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 156 | 5 | A | € 595.000 | € 3.814 |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | 5 | C | € 575.000 | € 4.167 |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | 6 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | 5 | A | € 600.000 | € 4.412 |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | 6 | A | € 725.000 | € 5.331 |
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | 5 | A+ | € 695.000 | € 4.894 |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | 6 | B | € 615.000 | € 4.805 |