Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Henk Bos Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Ede met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-5.9% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 4971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 471.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02284002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bron — 0.35 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Lunteren — 0.96 km |
| Huisartsenpraktijk | Kasbergen — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Lunteren — 0.64 km |
| Restaurant | Eetcafé de Peperbus — 0.05 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.663 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 426 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 519.840 | € -5.160 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 537.500 | +€ 12.500 | |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 538.280 | +€ 13.280 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 28.890
3 stap(pen)
|
€ 538.890 | +€ 13.890 | |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 14.000 | |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 560.640 | +€ 35.640 | |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 40.000 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 568.800 | +€ 43.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | 5 | A | € 475.000 | € 3.740 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | 4 | A+++ | € 525.000 | € 4.487 |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | 4 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | 6 | A | € 539.000 | € 4.728 |
| Koelhorst 55 De Horsten | 123 | 5 | C | € 410.000 | € 3.333 |