Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Loon Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Amstelveen met 102–189 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+25.6% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 3.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 7934 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 602.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Villa Randwijck — 0.22 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Bambini — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.31 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Artsen van morgen — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 2.03 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Atchaya — 0.54 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.371 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 243.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.920 per jaar (~€ 243/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.614 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~876 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 584 per jaar en 584 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 518 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | A | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | € -30.000 | |
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | C | € 1.150.000 |
+€ 7.245
1 stap(pen)
|
€ 1.157.245 | +€ 32.245 | |
| Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost | 170 | B | € 1.092.000 | +€ 0 | € 1.092.000 | € -33.000 | |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | A+ | € 1.075.000 | +€ 0 | € 1.075.000 | € -50.000 | |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | C | € 1.055.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 1.068.050 | € -56.950 | |
| Valreep 101 Galjoenbuurt | 186 | B | € 1.195.000 | +€ 0 | € 1.195.000 | +€ 70.000 | |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | C | € 1.000.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 1.012.060 | € -112.940 | |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | A | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € -130.000 | |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | € -140.000 | |
| Oude Karselaan 12 Patrimonium | 114 | C | € 935.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 945.260 | € -179.740 | |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | C | € 925.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 938.500 | € -186.500 | |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | € -200.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | 5 | A | € 985.000 | € 6.937 |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | 5 | A | € 995.000 | € 6.338 |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | 5 | C | € 1.000.000 | € 7.463 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | 5 | A | € 925.000 | € 5.854 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | 6 | A+ | € 1.075.000 | € 6.719 |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | 5 | A | € 875.000 | € 6.579 |
| Catharina van Clevepark 57 Randwijck Oost | 161 | 6 | C | € 1.150.000 | € 7.143 |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | 5 | A | € 785.000 | € 5.688 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | 5 | B | € 800.000 | € 6.015 |