databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

De Waarden 363

7206GW Zutphen · Waarden en weerdslag · wijk Wijk 03 Zuidwijken · Zutphen

€ 369.000
€ 3.449 / m²
107 5kamers C
Foto 1 van De Waarden 363 Foto 2 van De Waarden 363 Foto 3 van De Waarden 363 Foto 4 van De Waarden 363 Foto 5 van De Waarden 363 Foto 6 van De Waarden 363 Foto 7 van De Waarden 363 Foto 8 van De Waarden 363 Foto 9 van De Waarden 363 Foto 10 van De Waarden 363 Foto 11 van De Waarden 363 Foto 12 van De Waarden 363

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.107 m²
Perceel162 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Zutphen met 74–139 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-12.9% t.o.v. mediaan van € 3.960/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zutphen

Inwoners1.330
Dichtheid3087 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 365.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt3%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03010304 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Vrijeschool Zutphen — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Orthopedagogisch centrum Zozijn — 0.83 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.32 km
Huisartsenpraktijk Huisartspraktijk Vermeer-Witteveen — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Gelre Zutphen — 1.61 km
OV-station Station — 1.98 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Wokkwartier — 0.99 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.762 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 80.217 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.675 per jaar (~€ 223/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.985 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2354 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~963 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 963 per jaar en 963 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1982
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingHeteluchtverwarming
Warm waterCv-ketel
Energielabel (officieel)C
Inhoud399 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zutphen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Landweg 21 Dorp Warnsveld 86 F € 360.000 +€ 14.620
3 stap(pen)
  • F→E: € 3.440 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.160 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.020 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 374.620 +€ 5.620
Bronsbergen 25 Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen 90 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 6.000
van Hoornlaan 100 Ooyerhoek 98 B € 380.000 +€ 0 € 380.000 +€ 11.000
Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek 118 A € 390.000 +€ 0 € 390.000 +€ 21.000
Kanonsdijk 114 De Hoven 75 E € 335.000 +€ 9.750
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.500 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.250 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 344.750 € -24.250
Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek 101 C € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 31.000
J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid 77 E € 325.000 +€ 10.010
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.620 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.390 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 335.010 € -33.990
Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving 125 E € 407.500 +€ 16.250
2 stap(pen)
  • E→D: € 7.500 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.750 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 423.750 +€ 54.750
Stuurmanstraat 8 Voorsteralleekwartier 130 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 56.000
Braamkamp 501 Braamkamp 139 B € 435.000 +€ 0 € 435.000 +€ 66.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek 101 5 C € 400.000 € 3.960
van Hoornlaan 100 Ooyerhoek 98 5 B € 380.000 € 3.878
Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek 118 6 A € 390.000 € 3.305
Hofweg 14 Dorp Warnsveld 105 5 E € 495.000 € 4.714
Bronsbergen 25 Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen 90 4 A € 375.000 € 4.167
Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving 125 6 E € 407.500 € 3.260
Jan Vermeerstraat 63 Warnsveldsewegkwartier-Zuid 125 5 A+ € 465.000 € 3.720
Landweg 21 Dorp Warnsveld 86 4 F € 360.000 € 4.186
Stuurmanstraat 8 Voorsteralleekwartier 130 6 A € 425.000 € 3.269
Kanonsdijk 114 De Hoven 75 5 E € 335.000 € 4.467
J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid 77 4 E € 325.000 € 4.221
Henriette Polaklaan 126 De Enk 131 5 B € 530.000 € 4.046