Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WOOONmakelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Middelburg met 69–128 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-10.7% t.o.v. mediaan van € 3.723/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 8357 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 291.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06873041
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS Cypressenhof — 0.4 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Boemerang — 0.82 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Welsinge — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw Zuid — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Admiraal De Ruyter Ziekenhuis — 4.75 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.571 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.703 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met overig en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Topline Compact HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 349 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | B | € 325.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 333.690 | +€ 4.690 | |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | A | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -9.500 | |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | D | € 325.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 346.330 | +€ 17.330 | |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | C | € 289.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 307.600 | € -21.400 | |
| Banckertstraat 6 't Zand | 75 | C | € 285.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 300.000 | € -29.000 | |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 30.000 | |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | B | € 349.900 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 363.210 | +€ 34.210 | |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | C | € 350.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | +€ 39.800 | |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | C | € 349.500 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 371.700 | +€ 42.700 | |
| Europalaan 24 Griffioen I | 123 | B | € 375.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 388.530 | +€ 59.530 | |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 61.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | 4 | A | € 359.000 | € 3.663 |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | 4 | A | € 390.000 | € 3.861 |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | 4 | C | € 349.500 | € 3.149 |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | 5 | A | € 319.500 | € 2.778 |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | 5 | B | € 349.900 | € 2.892 |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | B | € 325.000 | € 4.114 |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | D | € 325.000 | € 4.114 |
| Europalaan 24 Griffioen I | 123 | 5 | B | € 375.000 | € 3.049 |
| Banckertstraat 6 't Zand | 75 | 4 | C | € 285.000 | € 3.800 |
| Van Kleffenslaan 46 Griffioen II | 125 | 5 | C | € 385.000 | € 3.080 |