house · resale
Warenveldehoek 42
7546GV Enschede · Helmerhoek-Zuid · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 247 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Leverink + Assen Resultaatmakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Enschede met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+7.4% t.o.v. mediaan van € 3.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 7394 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530608
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Jonge Helden — 0.4 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Helmerhoek — 0.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Helmerhoek — 0.47 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 3.91 km |
| Restaurant | Pizzeria Olijfje — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.139 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.984 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.304 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1612 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~496 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 490 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | +€ 1.600 | |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 2.000 | |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -23.000 | |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -23.000 | |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -29.000 | |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | B | € 400.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 414.850 | € -33.150 | |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 491.060 | +€ 43.060 | |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | A++ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -48.000 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 397.200 | € -50.800 | |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | A+ | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 51.000 | |
| Soendastraat 8 Getfert | 101 | C | € 369.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 389.200 | € -58.800 | |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -59.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.400 |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | 5 | A++ | € 400.000 | € 3.101 |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | 5 | A | € 419.000 | € 3.612 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | 5 | A+++ | € 535.000 | € 4.421 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Visserijstraat 21 Lasonder, Zeggelt | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | 5 | B | € 365.000 | € 3.230 |