apartment · resale
Van Leijenberghlaan 2
1082GM Amsterdam · Gelderlandpleinbuurt · wijk Buitenveldert-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lunshof Makelaardij Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 190 apartments in Amsterdam met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-13.5% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 10331 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 494.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KQ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mondo — 0.17 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.1 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen MC Gelderlandplein — 0.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.05 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Zuid — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Youn — 0.11 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 169.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.638 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.955 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~351 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | A | € 795.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 803.160 | +€ 3.160 | |
| Karel Klinkenbergstraat 1 Overtoomse Veld-Noord | 119 | A | € 795.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 804.520 | +€ 4.520 | |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | A | € 795.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 805.320 | +€ 5.320 | |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | A | € 799.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 807.480 | +€ 7.480 | |
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | A | € 800.000 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 808.000 | +€ 8.000 | |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | C | € 750.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 781.360 | € -18.640 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 778.560 | € -21.440 | |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 27.440
3 stap(pen)
|
€ 822.440 | +€ 22.440 | |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 27.440
3 stap(pen)
|
€ 822.440 | +€ 22.440 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 830.240 | +€ 30.240 | |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | A | € 750.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 758.240 | € -41.760 | |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | A+++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Karel Klinkenbergstraat 1 Overtoomse Veld-Noord | 119 | 3 | A | € 795.000 | € 6.681 |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | 3 | A | € 850.000 | € 7.203 |
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | 3 | A | € 875.000 | € 7.675 |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | 4 | A | € 850.000 | € 7.025 |
| Zeeburgerkade 48 Architectenbuurt | 106 | 3 | D | € 700.000 | € 6.604 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| Plantagekade 65 Plantage | 109 | 3 | A | € 950.000 | € 8.716 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | 4 | C | € 800.000 | € 7.407 |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | 4 | A+++ | € 850.000 | € 6.746 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |