house · resale
Donjon 30
4181DD Waardenburg · Waardenburg · wijk Waardenburg en Opijnen · West Betuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 472 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Arendonk Makelaardij | West Betuwe (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in West Betuwe met 93–174 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.463/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Betuwe
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 2163 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 392.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19600600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.49 km |
| Restaurant | De Waard — 0.31 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.855 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.034 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline HRC 25 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 480 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | C | € 585.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 610.600 | +€ 12.600 | |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | C | € 598.000 |
+€ 27.800
2 stap(pen)
|
€ 625.800 | +€ 27.800 | |
| De Vesting 32 Meteren - De Plantage | 159 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -33.000 | |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -48.000 | |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | C | € 625.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 651.200 | +€ 53.200 | |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -63.000 | |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | C | € 635.000 |
+€ 28.000
2 stap(pen)
|
€ 663.000 | +€ 65.000 | |
| Kampsedijk 7 Enspijk | 158 | C | € 635.000 |
+€ 31.600
2 stap(pen)
|
€ 666.600 | +€ 68.600 | |
| Bogert 17 Haaften | 112 | C | € 500.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 522.400 | € -75.600 | |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | B | € 500.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 513.970 | € -84.030 | |
| De Bouwing 67 Geldermalsen Middengebied | 149 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 97.000 | |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | C | € 459.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 481.400 | € -116.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | 4 | C | € 598.000 | € 4.302 |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | 4 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | 4 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | 5 | C | € 635.000 | € 4.536 |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | 5 | B | € 500.000 | € 3.937 |
| Kerkweg 3 Gellicum | 137 | 5 | C | € 725.000 | € 5.292 |
| Nieuwe Steeg 42 Herwijnen | 132 | 4 | C | € 775.000 | € 5.871 |
| De Bouwing 67 Geldermalsen Middengebied | 149 | 5 | A | € 695.000 | € 4.664 |
| Waaldijk 7 Verspreide huizen Herwijnen | 124 | 4 | A | € 795.000 | € 6.411 |
| Kampsedijk 7 Enspijk | 158 | 4 | C | € 635.000 | € 4.019 |