Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 188 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | JIP makelaars Kampen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Kampen met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-26.8% t.o.v. mediaan van € 3.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Kampen
| Inwoners | 6.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 4177 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 307.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01660008
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RBS Groen van Prinsterer — 0.12 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Dikkertje Dap — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Wetering — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Hanzepraktijk — 1.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek — 1.77 km |
| OV-station | Kampen — 2.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing On — 0.62 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.846 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2021) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 549 m³ |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Kampen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paardebloem 37 Cellesbroek | 113 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 35.000 | |
| Acacialaan 12 Bovenbroek | 131 | E | € 350.000 |
+€ 43.230
4 stap(pen)
|
€ 393.230 | +€ 43.230 | |
| Akelei 53 Cellesbroek | 113 | B | € 399.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 411.430 | +€ 61.430 | |
| Tichlerstraat 27 Centrum IJsselmuiden | 101 | F | € 379.000 |
+€ 37.370
5 stap(pen)
|
€ 416.370 | +€ 66.370 | |
| Izak van der Horststraat 15 Hagenbroek | 116 | C | € 399.500 |
+€ 17.980
2 stap(pen)
|
€ 417.480 | +€ 67.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Acacialaan 12 Bovenbroek | 131 | 6 | E | € 350.000 | € 2.672 |
| Izak van der Horststraat 15 Hagenbroek | 116 | 5 | C | € 399.500 | € 3.444 |
| Nachtegaal 36 Losse Landen | 126 | 5 | B | € 445.000 | € 3.532 |
| Paardebloem 37 Cellesbroek | 113 | 5 | A++ | € 385.000 | € 3.407 |
| Jan van Arkelstraat 4 Kampen-Zuid | 142 | 7 | F | € 435.000 | € 3.063 |
| Akelei 53 Cellesbroek | 113 | 5 | B | € 399.000 | € 3.531 |
| Willem Hendrik Zwartallee 83 Stationskwartier | 137 | 5 | A | € 500.000 | € 3.650 |
| Tichlerstraat 27 Centrum IJsselmuiden | 101 | 5 | F | € 379.000 | € 3.752 |
| Luit 61 De Maten | 160 | 6 | B | € 499.500 | € 3.122 |
| 1e Ebbingestraat 32 Binnenstad Kampen | 100 | 6 | E | € 499.500 | € 4.995 |
| Wadloper 11 Stationskwartier | 153 | 6 | A | € 625.000 | € 4.085 |
| Kapittelstraat 3 Oosterholt | 159 | 5 | A+++ | € 625.000 | € 3.931 |