Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 215 m² |
| Perceel | 532 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Oss met 150–279 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+9.8% t.o.v. mediaan van € 4.216/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 665 |
|---|---|
| Dichtheid | 1582 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 724.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08280607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Hooghuis ZuidWest - Locatie Zuid — 0.56 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 1.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hofsteede — 1.46 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartenpraktijk Talma — 1.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 1.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Clemens — 0.83 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.750 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 211.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 215 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.010 per jaar (~€ 251/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.001 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~645 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 815 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sluitappel 1 Herpen | 236 | A+++ | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | € 0 | |
| Grotestraat 34 Huisseling | 256 | E | € 975.000 |
+€ 104.960
5 stap(pen)
|
€ 1.079.960 | +€ 84.960 | |
| Gemertstraat 42 Hazenkamp | 275 | B | € 799.000 |
+€ 52.250
2 stap(pen)
|
€ 851.250 | € -143.750 | |
| Osseweg 2 Berghem-Noord | 266 | C | € 750.000 |
+€ 74.480
3 stap(pen)
|
€ 824.480 | € -170.520 | |
| Zaaiviool 24 Berghem-Zuid | 205 | A | € 795.000 |
+€ 16.400
1 stap(pen)
|
€ 811.400 | € -183.600 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaaiviool 24 Berghem-Zuid | 205 | 7 | A | € 795.000 | € 3.878 |
| Sluitappel 1 Herpen | 236 | 6 | A+++ | € 995.000 | € 4.216 |
| Grotestraat 34 Huisseling | 256 | 7 | E | € 975.000 | € 3.809 |
| Raadhuisstraat 9 Geffen | 187 | 7 | E | € 650.000 | € 3.476 |
| Gemeintje 4 Lithoijen | 180 | 6 | A | € 765.000 | € 4.250 |
| Osseweg 2 Berghem-Noord | 266 | 7 | C | € 750.000 | € 2.820 |
| Schoolweg 12 Lith | 163 | 6 | C | € 750.000 | € 4.601 |
| Gemertstraat 42 Hazenkamp | 275 | 7 | B | € 799.000 | € 2.905 |
| Adelaar 92 Roofvogelbuurt | 169 | 6 | B | € 450.000 | € 2.663 |