databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Emiclaerhof 350

3823EV Amersfoort · Emiclaer · wijk Kattenbroek · Amersfoort

€ 375.000
€ 4.076 / m²
92 3kamers A
Foto 1 van Emiclaerhof 350 Foto 2 van Emiclaerhof 350 Foto 3 van Emiclaerhof 350 Foto 4 van Emiclaerhof 350 Foto 5 van Emiclaerhof 350 Foto 6 van Emiclaerhof 350 Foto 7 van Emiclaerhof 350 Foto 8 van Emiclaerhof 350 Foto 9 van Emiclaerhof 350 Foto 10 van Emiclaerhof 350 Foto 11 van Emiclaerhof 350 Foto 12 van Emiclaerhof 350

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.92 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Amersfoort met 64–119 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-9.3% t.o.v. mediaan van € 4.494/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amersfoort

Inwoners750
Dichtheid5721 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 407.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt15%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03072105 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Breede Hei — 0.5 km · 17 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Kattenbroek — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Kattenbroek — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Meander Medisch Centrum Amersfoort — 2.53 km
OV-station Amersfoort Schothorst — 1.27 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant LEKKERRR033 — 0.04 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 79.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.913 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1196 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~368 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1991
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieDubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelBosch (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud279 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 C € 350.000 +€ 14.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 364.400 € -10.600
Trekvogelweg 155 Watervogelbuurt 96 C € 375.000 +€ 19.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 394.200 +€ 19.200
Karper 80 Stadstuin 91 A+ € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 20.000
Prinses Julianaplein 28 Vermeerkwartier-West 89 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 25.000
De Hoevens 54 Lient e.o. 78 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 25.000
Bosweg 39 Leusderkwartier-Oost 66 B € 325.000 +€ 7.260
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.260 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 332.260 € -42.740
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 C € 314.000 +€ 14.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.030 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 328.600 € -46.400
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 D € 300.000 +€ 18.090
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.370 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 318.090 € -56.910
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 B € 300.000 +€ 7.590
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 307.590 € -67.410

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Karper 80 Stadstuin 91 3 A+ € 395.000 € 4.341
Prinses Julianaplein 28 Vermeerkwartier-West 89 3 A € 400.000 € 4.494
Trekvogelweg 155 Watervogelbuurt 96 4 C € 375.000 € 3.906
Einsteinstraat 32 Leusderkwartier-West 89 3 C € 475.000 € 5.337
Paladijnenweg 39 De Plaatsen 95 3 A € 489.000 € 5.147
De Hoevens 54 Lient e.o. 78 3 A € 400.000 € 5.128
Provenierssteeg 10 Nieuwstraat e.o. 96 3 B € 500.000 € 5.208
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 3 C € 350.000 € 4.861
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 3 C € 314.000 € 4.301
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 3 B € 300.000 € 4.348
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 3 D € 300.000 € 4.478
Bosweg 39 Leusderkwartier-Oost 66 4 B € 325.000 € 4.924