Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 469 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Ede met 75–140 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+27.3% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 4914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 365.000 deze listing +78% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edese Schoolvereniging — 0.38 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Speelboom — 0.65 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.64 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zorgcentrum Beatrixpark — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zuiderzorg — 1.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 1.76 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 1.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | China Town — 0.56 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.229 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha ( combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 462 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Ir. Vondelingpark 71 De Parken | 122 | A | € 625.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 634.760 | € -15.240 | |
| Schaapsweg 109 Indische buurt | 101 | G | € 650.000 |
+€ 48.480
7 stap(pen)
|
€ 698.480 | +€ 48.480 | |
| Ketelstraat 15 Vogelbuurt | 126 | B | € 675.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 698.940 | +€ 48.940 | |
| Hoenwaard 35 De Venen en Zanden | 122 | A | € 585.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 594.760 | € -55.240 | |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | B | € 695.000 |
+€ 19.380
2 stap(pen)
|
€ 714.380 | +€ 64.380 | |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 585.240 | € -64.760 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 582.480 | € -67.520 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 |
+€ 26.320
3 stap(pen)
|
€ 576.320 | € -73.680 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 44.280
5 stap(pen)
|
€ 569.280 | € -80.720 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 37.450
4 stap(pen)
|
€ 547.450 | € -102.550 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 546.700 | € -103.300 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 534.600 | € -115.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schaapsweg 109 Indische buurt | 101 | 4 | G | € 650.000 | € 6.436 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | 5 | B | € 695.000 | € 6.814 |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | 4 | A+++ | € 525.000 | € 4.487 |
| Dr. Ir. Vondelingpark 71 De Parken | 122 | 4 | A | € 625.000 | € 5.123 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Hoenwaard 35 De Venen en Zanden | 122 | 4 | A | € 585.000 | € 4.795 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | 4 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Ketelstraat 15 Vogelbuurt | 126 | 4 | B | € 675.000 | € 5.357 |