apartment · resale
Berthold Brechtstraat 807
1102RV Amsterdam · Venserpolder-West · wijk Venserpolder · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 216 apartments in Amsterdam met 42–78 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-30.2% t.o.v. mediaan van € 8.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 10062 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TB01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | B.S. Klaverblad — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.73 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.85 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Praktijk Diemen Holland Park — 1.29 km |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Strandvliet — 0.31 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shanta's Roti's Afhaalcenter — 0.31 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.714 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.874 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1680 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 960 per jaar en 900 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en elektrische verwarming |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Magnum heating (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 186 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -9.500 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | F | € 339.500 |
+€ 6.700
2 stap(pen)
|
€ 346.200 | € -12.800 | |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | E | € 325.000 |
+€ 3.480
1 stap(pen)
|
€ 328.480 | € -30.520 | |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -34.000 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -34.000 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 4.020
1 stap(pen)
|
€ 323.520 | € -35.480 | |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 36.000 | |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 36.000 | |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 36.000 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 320.000 | +€ 0 | € 320.000 | € -39.000 | |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | G | € 395.000 |
+€ 7.150
3 stap(pen)
|
€ 402.150 | +€ 43.150 | |
| J.H.Leopoldhof 83 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -44.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | 2 | A | € 325.000 | € 5.417 |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | E | € 325.000 | € 5.603 |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | 2 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | C | € 320.000 | € 5.517 |
| J.H.Leopoldhof 83 Weesp Dichtersbuurt | 58 | 2 | C | € 315.000 | € 5.431 |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | 2 | A+ | € 395.000 | € 6.270 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 Steigereiland-Zuid | 56 | 2 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
| Montfoorthof 120 Holendrecht-Zuid | 62 | 2 | A | € 300.000 | € 4.839 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | 3 | C | € 395.000 | € 6.930 |
| Prins Hendrikkade 79 Kop Zeedijk | 55 | 2 | unknown | € 425.000 | € 7.727 |