apartment · resale
Lavendelveld 90
3124CH Schiedam · De Velden · wijk Wijk 10 Spaland en Sveaparken · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hagestein Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Schiedam met 72–135 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+17.9% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lavendelveld
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lavendelveld 88 | 88 | A | € 350.000 | € 3.977 |
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 9250 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06061004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Violier — 0.42 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum De Wensboom — 0.47 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Woudhoek — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Klein — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.63 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Da Enzo — 0.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.048 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.187 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 312 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dirk Gerhardtstraat 25 Schiehart | 92 | B | € 400.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 410.120 | € -18.880 | |
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | C | € 389.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 407.800 | € -21.200 | |
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | A | € 387.500 | +€ 0 | € 387.500 | € -41.500 | |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -44.000 | |
| Westerkade 8 Nassaukwartier | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 46.000 | |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | D | € 350.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 377.270 | € -51.730 | |
| Rembrandtlaan 77 Schildersbuurt | 110 | C | € 350.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 372.000 | € -57.000 | |
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | E | € 325.000 |
+€ 36.300
4 stap(pen)
|
€ 361.300 | € -67.700 | |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -79.000 | |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | D | € 325.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 349.300 | € -79.700 | |
| Marconistraat 59 Marconibuurt | 100 | F | € 310.000 |
+€ 37.000
5 stap(pen)
|
€ 347.000 | € -82.000 | |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | F | € 310.000 |
+€ 35.150
5 stap(pen)
|
€ 345.150 | € -83.850 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | 4 | D | € 350.000 | € 3.465 |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | 4 | A | € 385.000 | € 4.053 |
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | 4 | C | € 389.000 | € 4.138 |
| Rembrandtlaan 77 Schildersbuurt | 110 | 4 | C | € 350.000 | € 3.182 |
| Westerkade 8 Nassaukwartier | 110 | 3 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | 4 | E | € 325.000 | € 2.955 |
| Dirk Gerhardtstraat 25 Schiehart | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | 4 | E | € 300.000 | € 3.125 |
| Marconistraat 59 Marconibuurt | 100 | 5 | F | € 310.000 | € 3.100 |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | 4 | A | € 350.000 | € 3.977 |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | 5 | F | € 310.000 | € 3.263 |