apartment · resale
Asterstraat 38
2565TV Den Haag · Bloemenbuurt-Oost · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RM WONEN NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 81 apartments in Den Haag met 42–78 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+8.3% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Asterstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Asterstraat 53 | 79 | A | € 439.500 | € 5.563 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 10809 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181251
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Segbroek College — 0.32 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tiffany's Daycare — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Van Laaren — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wester Polikliniek — 0.24 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.77 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Catch-Up — 0.19 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.677 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1923 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 209 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 324.480 | € -520 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | +€ 5.110 | |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 11.050
3 stap(pen)
|
€ 310.050 | € -14.950 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 20.000 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | € -20.870 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 302.930 | € -22.070 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -25.000 | |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | 3 | A | € 400.000 | € 6.780 |
| Westduinweg 15 Geuzenkwartier | 57 | 4 | D | € 350.000 | € 6.140 |