Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Holtland Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Zwolle met 109–204 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.8% t.o.v. mediaan van € 4.216/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Fruitweidestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Fruitweidestraat 48 | 124 | A | € 485.000 | € 3.911 |
| Fruitweidestraat 55 | 129 | A | € 559.000 | € 4.333 |
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 6.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 6398 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01932200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Vlieger — 0.48 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mastenbroek — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Blanker & Thiele — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 4.65 km |
| OV-station | Zwolle Stadshagen — 0.58 km |
| Restaurant | Michael — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.512 per jaar (~€ 209/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.312 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2041 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~628 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 552 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houtwalstraat 8 Frankhuis | 199 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Herenweg 23 Wipstrik-Noord | 132 | C | € 639.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 665.400 | +€ 15.400 | |
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | B | € 650.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 665.620 | +€ 15.620 | |
| Brederostraat 4 Wipstrik-Noord | 120 | C | € 598.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 622.000 | € -28.000 | |
| Elzenlaan 31 Berkum | 136 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Twistvlietpad 105 Frankhuis | 200 | A | € 729.000 | +€ 0 | € 729.000 | +€ 79.000 | |
| Greuns 27 Aa-landen-Noord | 142 | B | € 550.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 565.620 | € -84.380 | |
| Toutenburgstraat 36 Werkeren | 120 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -115.000 | |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Steenhouwerstraat 22 Schoonhorst | 142 | 6 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Greuns 27 Aa-landen-Noord | 142 | 8 | B | € 550.000 | € 3.873 |
| Herenweg 23 Wipstrik-Noord | 132 | 7 | C | € 639.000 | € 4.841 |
| Elzenlaan 31 Berkum | 136 | 6 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Potmarge 18 Aa-landen-Noord | 175 | 7 | C | € 835.000 | € 4.771 |
| Alm 5 Aa-landen-Zuid | 145 | 6 | C | € 448.000 | € 3.090 |
| Frankhuizerallee 208 Frankhuis | 181 | 6 | A | € 775.000 | € 4.282 |
| Pergolesistraat 77 Holtenbroek III | 133 | 6 | A | € 495.000 | € 3.722 |
| Gorterstraat 66 Breecamp | 130 | 6 | A++ | € 499.000 | € 3.838 |
| Brederostraat 4 Wipstrik-Noord | 120 | 7 | C | € 598.000 | € 4.983 |
| Toutenburgstraat 36 Werkeren | 120 | 6 | A | € 535.000 | € 4.458 |
| Houtwalstraat 8 Frankhuis | 199 | 6 | A++ | € 650.000 | € 3.266 |