house · resale
Koetshuis 8
3371HD Hardinxveld-Giessendam · Giessendam-West · wijk Giessendam · Hardinxveld-Giessendam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Hardinxveld-Giessendam met 66–123 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardinxveld-Giessendam
| Inwoners | 3.500 |
|---|---|
| Dichtheid | 5364 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05230401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wonderwijzer — 0.06 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Hardinxveld-Giessendam — 0.67 km |
| OV-station | Hardinxveld-Giessendam — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Kampanje — 0.45 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.917 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1235 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~380 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 338 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardinxveld-Giessendam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminastraat 43 Giessendam Over 't Spoor | 76 | D | € 365.000 |
+€ 20.520
3 stap(pen)
|
€ 385.520 | +€ 10.520 | |
| Peulenlaan 20 De Peulen-Oost | 108 | D | € 359.500 |
+€ 29.160
3 stap(pen)
|
€ 388.660 | +€ 13.660 | |
| Troelstrastraat 58 De Peulen-Oost | 94 | D | € 335.000 |
+€ 25.380
3 stap(pen)
|
€ 360.380 | € -14.620 | |
| Groot Veldsweer 28 Wielwijk-zuid | 121 | B | € 389.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 402.310 | +€ 27.310 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Troelstrastraat 58 De Peulen-Oost | 94 | 4 | D | € 335.000 | € 3.564 |
| Peulenlaan 20 De Peulen-Oost | 108 | 5 | D | € 359.500 | € 3.329 |
| Hallehuis 20 Giessendam-West | 105 | 5 | C | € 450.000 | € 4.286 |
| Wilhelminastraat 43 Giessendam Over 't Spoor | 76 | 4 | D | € 365.000 | € 4.803 |
| Groot Veldsweer 28 Wielwijk-zuid | 121 | 6 | B | € 389.000 | € 3.215 |
| Steek 5 BH oost | 122 | 4 | A+ | € 459.000 | € 3.762 |
| Vierling 4 Giessendam-West | 119 | 5 | B | € 550.000 | € 4.622 |