house · resale
Bakema-erf 287
3315JG Dordrecht · Van den Broek-erf en omgeving · wijk Wijk 11 Stadspolders · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maarten Makelaardij Drechtsteden (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Dordrecht met 67–126 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+3.0% t.o.v. mediaan van € 4.154/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 1.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 6612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05051106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Griffioen — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Bieshof — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Biezen — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Albert Schweitzer Ziekenhuis, loc. Dordwijk — 2.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dordrecht Stadspolders — 0.38 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sushi Station — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.110 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~388 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 329 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | D | € 393.750 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 416.970 | +€ 1.970 | |
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | C | € 398.800 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 418.000 | +€ 3.000 | |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | E | € 389.000 |
+€ 30.360
4 stap(pen)
|
€ 419.360 | +€ 4.360 | |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | B | € 435.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 446.770 | +€ 31.770 | |
| Viottakade 70 Viottakade en omgeving | 78 | D | € 335.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 356.060 | € -58.940 | |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | E | € 439.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 475.630 | +€ 60.630 | |
| Walenburg 108 Zuilenburg en omgeving | 86 | C | € 315.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 332.200 | € -82.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johanna Naber-erf 301 Johanna Naber-erf en omgeving | 96 | 4 | C | € 398.800 | € 4.154 |
| Beekmanstraat 145 Beekmanstraat en omgeving | 92 | 4 | E | € 389.000 | € 4.228 |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | 4 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Brederodestraat 6 Jacob Catsstraat en omgeving | 86 | 4 | D | € 393.750 | € 4.578 |
| Rozenstraat 2 Bloemenbuurt | 90 | 4 | D | € 289.000 | € 3.211 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Van Bosseplantsoen 9 Crabbehof-Noord | 83 | 4 | A | € 319.000 | € 3.843 |
| Walenburg 108 Zuilenburg en omgeving | 86 | 3 | C | € 315.000 | € 3.663 |
| Viottakade 70 Viottakade en omgeving | 78 | 4 | D | € 335.000 | € 4.295 |
| Zuidendijk 135 Zuidendijk | 90 | 3 | C | € 575.000 | € 6.389 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |