apartment · resale
Amerbos 356
1025ZW Amsterdam · Buikslotermeer-Noord · wijk Buikslotermeer · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 265 apartments in Amsterdam met 59–110 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-35.6% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Amerbos
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Amerbos 221 | 123 | C | € 650.000 | € 5.285 |
| Amerbos 401 | 124 | C | € 600.000 | € 4.839 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 5332 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 373.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NH01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Boven 't IJ — 0.05 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ADL Supermarkt — 0.56 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noordam Apotheek — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Windhausen huisarts — 0.58 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.28 km |
| OV-station | Noord — 0.61 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | BoulesBitesBar Amsterdam Noord — 0.54 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.190 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1966 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 276 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olof Palmeplein 69 Buikslotermeerplein | 78 | B | € 425.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 433.580 | € -1.420 | |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | B | € 425.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 433.360 | € -1.640 | |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | F | € 400.000 |
+€ 29.600
5 stap(pen)
|
€ 429.600 | € -5.400 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 440.600 | +€ 5.600 | |
| Leusdenhof 307 L-buurt | 92 | D | € 399.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 423.840 | € -11.160 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 409.790 | € -25.210 | |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | B | € 400.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 409.020 | € -25.980 | |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | B | € 400.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 408.360 | € -26.640 | |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | B | € 395.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 403.580 | € -31.420 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 467.000 | +€ 32.000 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 473.470 | +€ 38.470 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | 4 | A | € 395.000 | € 4.540 |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | 4 | F | € 400.000 | € 5.000 |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | 4 | B | € 385.000 | € 4.753 |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | 4 | B | € 499.000 | € 6.160 |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | 4 | C | € 525.000 | € 6.176 |
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | 4 | A+ | € 375.000 | € 4.076 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | 4 | B | € 400.000 | € 5.263 |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |