Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huysvisie, makelaar anno nu. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 111 apartments in Rotterdam met 46–85 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-9.4% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Gordelweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Gordelweg 71 | 96 | C | € 435.000 | € 4.531 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 13971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 387.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990534
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Bergweg — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.72 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Osteria Liz — 0.06 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.614 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 264 per jaar en 264 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 228 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € 0 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 16.380
4 stap(pen)
|
€ 311.380 | € -3.620 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | € -7.500 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 306.570 | € -8.430 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 9.760
2 stap(pen)
|
€ 324.760 | +€ 9.760 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 304.400 | € -10.600 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 303.580 | € -11.420 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 9.440
2 stap(pen)
|
€ 329.440 | +€ 14.440 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 330.670 | +€ 15.670 | |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 |
+€ 5.490
1 stap(pen)
|
€ 334.490 | +€ 19.490 | |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | C | € 329.000 |
+€ 5.940
1 stap(pen)
|
€ 334.940 | +€ 19.940 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |