house · resale
Zilveren Florijnlaan 239
3541HA Utrecht · Leeuwesteyn · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 94 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Punt Makelaars Leidsche Rijn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 77 houses in Utrecht met 105–196 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.3% t.o.v. mediaan van € 5.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 6453 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 468.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440934
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.26 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.82 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.76 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Leidsche Rijn — 0.91 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Blauwe Huis — 0.45 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.416 per jaar (~€ 201/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.020 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1963 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~604 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 547 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | A+ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € 0 | |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | A | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | € -1.000 | |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | E | € 750.000 |
+€ 45.540
4 stap(pen)
|
€ 795.540 | € -4.460 | |
| Guus Vleugelplantsoen 23 Het Zand-Oost | 150 | A+++ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | A++ | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -15.000 | |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | C | € 750.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 778.600 | € -21.400 | |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | C | € 749.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 773.800 | € -26.200 | |
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | A+ | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | € -35.000 | |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | B | € 750.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 763.970 | € -36.030 | |
| Eikstraat 47 Oudwijk | 130 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 49.000 | |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 | |
| Palmstraat 56 Wittevrouwen | 137 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | 6 | A | € 799.000 | € 5.222 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | 6 | C | € 750.000 | € 5.245 |
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | 6 | A+ | € 800.000 | € 4.969 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | 6 | A | € 675.000 | € 4.655 |
| Duke Ellingtonstraat 15 Terwijde-Oost | 160 | 6 | A+++ | € 695.000 | € 4.344 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Sassafraslaan 68 Rijnvliet | 156 | 6 | A | € 949.000 | € 6.083 |
| Guus Vleugelplantsoen 23 Het Zand-Oost | 150 | 5 | A+++ | € 795.000 | € 5.300 |
| Leersumse Veld 37 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 148 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.169 |
| Bruidsbloemlaan 5 Vleuterweide-West | 152 | 5 | A | € 739.000 | € 4.862 |