Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Baerle Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 188 apartments in Amsterdam met 81–150 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-46.0% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.030 |
|---|---|
| Dichtheid | 8490 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 303.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TL01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ingenieur Lely Lyceum — 0.28 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Amikitoj — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.17 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Reigersbos — 0.55 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Reigersbos — 0.56 km |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 1.4 km |
| OV-station | Reigersbos — 0.32 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yemaya's Vegan Corner — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.518 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 398 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Cleyndertweg 581 Buikslotermeer-Noord | 127 | G | € 465.000 |
+€ 50.800
6 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 20.800 | |
| Johannes Meewisstraat 40 Coronelbuurt | 100 | C | € 500.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 520.000 | +€ 25.000 | |
| Hageland 122 Belgiëplein e.o. | 100 | B | € 525.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 536.000 | +€ 41.000 | |
| Kempenlaan 61 Belgiëplein e.o. | 117 | B | € 529.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 541.870 | +€ 46.870 | |
| Martini van Geffenstraat 70 Osdorpplein e.o. | 114 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Leusdenhof 307 L-buurt | 92 | D | € 399.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 423.840 | € -71.160 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 593.400 | +€ 98.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kempenlaan 61 Belgiëplein e.o. | 117 | 5 | B | € 529.000 | € 4.521 |
| Martini van Geffenstraat 70 Osdorpplein e.o. | 114 | 5 | A | € 550.000 | € 4.825 |
| Johannes Meewisstraat 40 Coronelbuurt | 100 | 6 | C | € 500.000 | € 5.000 |
| H. Cleyndertweg 581 Buikslotermeer-Noord | 127 | 5 | G | € 465.000 | € 3.661 |
| H. Gerhardstraat 68 Zuidwestkwadrant-Zuid | 117 | 5 | A | € 625.000 | € 5.342 |
| Julius Pergerstraat 262 Havenkwartier IJburg | 118 | 5 | A | € 625.000 | € 5.297 |
| Hageland 122 Belgiëplein e.o. | 100 | 5 | B | € 525.000 | € 5.250 |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | 5 | A | € 595.000 | € 5.950 |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | 5 | C | € 575.000 | € 6.250 |
| Leusdenhof 307 L-buurt | 92 | 5 | D | € 399.000 | € 4.337 |
| Lutmastraat 159 Burgemeester Tellegenbuurt-Oost | 89 | 5 | A | € 695.000 | € 7.809 |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | 5 | A | € 800.000 | € 6.667 |