apartment · resale
Osdorpplein 968
1068TD Amsterdam · Osdorpplein e.o. · wijk Osdorp-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MAKELAAR BERT (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Amsterdam met 32–61 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-17.3% t.o.v. mediaan van € 9.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Osdorpplein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Osdorpplein 963 | 63 | A+ | € 395.000 | € 6.270 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 16057 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Osdorpse Montessori School — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.84 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.05 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oosteinde Walborg Kliniek — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 2.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sallora — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 658 per jaar (~€ 55/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.726 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~517 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~141 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 155 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | B | € 352.000 |
+€ 7.600
2 stap(pen)
|
€ 359.600 | +€ 9.600 | |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | C | € 365.000 |
+€ 10.920
3 stap(pen)
|
€ 375.920 | +€ 25.920 | |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 |
+€ 8.170
2 stap(pen)
|
€ 383.170 | +€ 33.170 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 35.000 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 |
+€ 11.760
3 stap(pen)
|
€ 386.760 | +€ 36.760 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 39.000 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 |
+€ 14.000
4 stap(pen)
|
€ 389.000 | +€ 39.000 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 18.040
5 stap(pen)
|
€ 393.040 | +€ 43.040 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 11.200
3 stap(pen)
|
€ 396.200 | +€ 46.200 | |
+€ 11.200
3 stap(pen)
|
€ 396.200 | +€ 46.200 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 15.750
4 stap(pen)
|
€ 400.750 | +€ 50.750 | |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 |
+€ 8.360
2 stap(pen)
|
€ 408.360 | +€ 58.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | 2 | A++ | € 385.000 | € 8.191 |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | 2 | E | € 400.000 | € 7.843 |