Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Revast Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Veldhoven met 97–180 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 4.486/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 2.905 |
|---|---|
| Dichtheid | 1403 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 659.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Jan Baptist — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.88 km |
| Restaurant | Lovano — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.668 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.980 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1251 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~278 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amer 22 Veldhoven | 116 | A | € 579.000 |
+€ 20.880
2 stap(pen)
|
€ 599.880 | +€ 4.880 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 48.640
4 stap(pen)
|
€ 588.140 | € -6.860 | |
| Buizerd 134 De Kelen | 110 | B | € 550.000 |
+€ 31.900
3 stap(pen)
|
€ 581.900 | € -13.100 | |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 49.780
4 stap(pen)
|
€ 574.780 | € -20.220 | |
| Hertgang 15 De Kelen | 108 | B | € 529.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 560.320 | € -34.680 | |
| Brouwershei 56 Heikant-Oost | 109 | C | € 489.000 |
+€ 41.420
4 stap(pen)
|
€ 530.420 | € -64.580 | |
| De Wever 19 't Look | 180 | C | € 600.000 |
+€ 68.400
4 stap(pen)
|
€ 668.400 | +€ 73.400 | |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | D | € 470.000 |
+€ 49.500
5 stap(pen)
|
€ 519.500 | € -75.500 | |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | A++++ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 80.000 | |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | A | € 475.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 497.140 | € -97.860 | |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | C | € 450.000 |
+€ 45.600
4 stap(pen)
|
€ 495.600 | € -99.400 | |
| Fret 34 De Kelen | 102 | B | € 465.000 |
+€ 29.580
3 stap(pen)
|
€ 494.580 | € -100.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.153 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | 5 | A | € 579.000 | € 4.991 |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Buizerd 134 De Kelen | 110 | 4 | B | € 550.000 | € 5.000 |
| Hertgang 15 De Kelen | 108 | 4 | B | € 529.000 | € 4.898 |
| Brouwershei 56 Heikant-Oost | 109 | 4 | C | € 489.000 | € 4.486 |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | 5 | D | € 470.000 | € 4.273 |
| Lakenvelder 3 Oerle | 154 | 5 | A | € 895.000 | € 5.812 |
| Fret 34 De Kelen | 102 | 5 | B | € 465.000 | € 4.559 |