Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woongoed Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Ridderkerk met 109–204 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-26.3% t.o.v. mediaan van € 3.890/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ridderkerk
| Inwoners | 3.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 1813 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 312.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05970200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Driemaster — 0.08 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelgroep de Klimop — 0.44 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.02 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Slikkerveer — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ridderkerk-West — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 3.55 km |
| Restaurant | Mountain Spring Sushi King — 0.4 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.512 per jaar (~€ 209/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.357 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2041 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~628 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 498 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ridderkerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beukenhof 49 West | 129 | B | € 440.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 454.190 | +€ 4.190 | |
| IJsselstraat 38 Bolnes | 118 | C | € 459.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 482.600 | +€ 32.600 | |
| Fazant 82 Drievliet | 136 | B | € 500.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 514.960 | +€ 64.960 | |
| Prunuslaan 82 West | 113 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -65.000 | |
| Zwaluw 148 Drievliet | 130 | B | € 525.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 539.300 | +€ 89.300 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fazant 82 Drievliet | 136 | 6 | B | € 500.000 | € 3.676 |
| Beukenhof 49 West | 129 | 5 | B | € 440.000 | € 3.411 |
| Zwaluw 148 Drievliet | 130 | 5 | B | € 525.000 | € 4.038 |
| Kerkweg 140 Oost | 151 | 5 | C | € 650.000 | € 4.305 |
| IJsselstraat 38 Bolnes | 118 | 5 | C | € 459.000 | € 3.890 |
| Prunuslaan 82 West | 113 | 5 | A | € 385.000 | € 3.407 |
| Ds. Allendorpstraat 45 Rijsoord | 156 | 5 | A | € 819.000 | € 5.250 |