Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Eindhoven met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-0.9% t.o.v. mediaan van € 4.905/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Pisanostraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Pisanostraat 18 | 101 | E | € 400.000 | € 3.960 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 4506 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07724250
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parmant Florian — 0.48 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.33 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rutten — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kraamzorg Homecare — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 0.77 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fu Kwei — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.821 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening, elektrische boiler en elektrische boiler (huur) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 239 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 5.180
1 stap(pen)
|
€ 354.180 | +€ 4.180 | |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 355.110 | +€ 5.110 | |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 329.200 | € -20.800 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | 2 | E | € 269.000 | € 3.956 |
| Herman Gorterlaan 349 Genneperzijde | 69 | 2 | E | € 265.000 | € 3.841 |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | 2 | C | € 309.000 | € 4.905 |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | 2 | C | € 395.000 | € 6.270 |