Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 273 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 77 houses in Rotterdam met 93–174 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+5.5% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Passiebloem
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Passiebloem 14 | 119 | C | € 395.000 | € 3.319 |
| Passiebloem 28 | 122 | B | € 475.000 | € 3.893 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 26.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 6002 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +99% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991463
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO de Kring — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Aja Kabaja — 0.06 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Romeynshof — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie LEF — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.163 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 587 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piet van de Polsingel 172 Terbregge | 122 | A | € 620.000 | +€ 0 | € 620.000 | € -5.000 | |
| Torenlaan 20 Overschie | 118 | C | € 610.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 633.600 | +€ 8.600 | |
| Ackersdijkstraat 84 Liskwartier | 105 | C | € 595.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 616.000 | € -9.000 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 605.600 | € -19.400 | |
| Rutger Metelerkamppad 18 's-Gravenland | 108 | B | € 590.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 601.880 | € -23.120 | |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -25.000 | |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | C | € 575.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 598.400 | € -26.600 | |
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | C | € 625.000 |
+€ 28.200
2 stap(pen)
|
€ 653.200 | +€ 28.200 | |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | C | € 645.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 671.600 | +€ 46.600 | |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | C | € 649.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 672.800 | +€ 47.800 | |
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | +€ 48.200 | |
| Korfoepad 113 Nesselande | 126 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | 4 | C | € 625.000 | € 4.433 |
| Korfoepad 113 Nesselande | 126 | 4 | A+ | € 575.000 | € 4.563 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | 5 | A | € 565.000 | € 4.346 |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | 5 | C | € 725.000 | € 5.216 |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | 5 | D | € 735.000 | € 5.444 |
| Piet van de Polsingel 172 Terbregge | 122 | 5 | A | € 620.000 | € 5.082 |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | 5 | C | € 510.000 | € 3.893 |
| Bongweg 19 Hoogvliet Zuid | 147 | 4 | A | € 498.000 | € 3.388 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |