apartment · resale
Bilderdijkkade 50
1053VN Amsterdam · Bellamybuurt-Zuid · wijk Bellamybuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | TWM Makelaardij Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 91 apartments in Amsterdam met 106–197 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+30.3% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 24719 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 513.000 deze listing +222% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EP02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SOB — 0.16 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Junior Service Amsterdam — 0.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.31 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kinker Apotheek — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Borgerstraat — 0.15 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.83 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurante Dona — 0.07 km · 174 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.877 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 354.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.054 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Doorstroomboiler |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 603 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Milletstraat 42 Minervabuurt-Zuid | 169 | C | € 1.595.000 |
+€ 47.320
3 stap(pen)
|
€ 1.642.320 | € -7.680 | |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | E | € 1.550.000 |
+€ 66.830
5 stap(pen)
|
€ 1.616.830 | € -33.170 | |
| Floris Versterstraat 11 Surinamepleinbuurt | 164 | C | € 1.700.000 |
+€ 38.540
3 stap(pen)
|
€ 1.738.540 | +€ 88.540 | |
| Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt | 163 | A | € 1.500.000 |
+€ 13.040
1 stap(pen)
|
€ 1.513.040 | € -136.960 | |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | D | € 1.450.000 |
+€ 60.200
4 stap(pen)
|
€ 1.510.200 | € -139.800 | |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | D | € 1.450.000 |
+€ 54.600
4 stap(pen)
|
€ 1.504.600 | € -145.400 | |
| Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. | 141 | B | € 1.450.000 |
+€ 26.790
2 stap(pen)
|
€ 1.476.790 | € -173.210 | |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | A | € 1.450.000 |
+€ 13.040
1 stap(pen)
|
€ 1.463.040 | € -186.960 | |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 1.460.480 | € -189.520 | |
| Tesselschadestraat 31 Vondelparkbuurt-Oost | 115 | A | € 1.450.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 1.459.200 | € -190.800 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 42.700
4 stap(pen)
|
€ 1.337.700 | € -312.300 | |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | A | € 1.325.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 1.337.240 | € -312.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. | 141 | 3 | B | € 1.450.000 | € 10.284 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | 4 | E | € 1.550.000 | € 9.509 |
| Floris Versterstraat 11 Surinamepleinbuurt | 164 | 4 | C | € 1.700.000 | € 10.366 |
| Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt | 163 | 4 | A | € 1.500.000 | € 9.202 |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Milletstraat 42 Minervabuurt-Zuid | 169 | 4 | C | € 1.595.000 | € 9.438 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | 4 | D | € 1.450.000 | € 8.430 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |