Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Santvoort - Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 houses in Eindhoven met 94–175 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+10.8% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Graslook
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Graslook 58 | 106 | A+++ | € 550.000 | € 5.189 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 138.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.329 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1215 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~270 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 555 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 |
+€ 24.120
2 stap(pen)
|
€ 674.120 | +€ 5.120 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 38.570
3 stap(pen)
|
€ 663.570 | € -5.430 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 677.000 | +€ 8.000 | |
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | E | € 575.000 |
+€ 81.090
6 stap(pen)
|
€ 656.090 | € -12.910 | |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 35.960
3 stap(pen)
|
€ 685.960 | +€ 16.960 | |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -19.000 | |
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | A | € 665.000 |
+€ 28.080
2 stap(pen)
|
€ 693.080 | +€ 24.080 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 47.570
4 stap(pen)
|
€ 636.570 | € -32.430 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 |
+€ 29.160
2 stap(pen)
|
€ 704.160 | +€ 35.160 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 79.200
7 stap(pen)
|
€ 704.200 | +€ 35.200 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -44.000 | |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | A | € 599.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 622.580 | € -46.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | 4 | A | € 589.000 | € 4.268 |
| Warmelo 5 Ooievaarsnest | 143 | 4 | A++ | € 725.000 | € 5.070 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | 4 | C | € 550.000 | € 3.846 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |