apartment · resale
Kneppelhoutstraat 23
3532EW Utrecht · Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving · wijk Wijk 01 West · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Gevaert Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 apartments in Utrecht met 32–61 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 7.264/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kneppelhoutstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kneppelhoutstraat 20 | 64 | C | € 499.000 | € 7.797 |
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 9753 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing -26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440131
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KSU de Catharijnepoort — 0.16 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Buurtwinkel Nieuw Engeland — 0.15 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lombok Apotheek — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vleutenseweg — 0.36 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 1.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS Jaarbeursplein — 0.91 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetwinkel Ikook — 0.15 km · 58 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.175 per jaar (~€ 98/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.697 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1034 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~423 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 423 per jaar en 423 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1950 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 159 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € 0 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 8.840
3 stap(pen)
|
€ 343.840 | +€ 8.840 | |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Lange Jansstraat 22 Domplein, Neude, Janskerkhof | 34 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -10.000 | |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 14.500 | |
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -16.000 | |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -16.000 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 1.820
1 stap(pen)
|
€ 351.820 | +€ 16.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | 3 | A | € 350.000 | € 8.140 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | 3 | F | € 335.000 | € 6.442 |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | 3 | B | € 325.000 | € 7.738 |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | 3 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | 2 | C | € 349.500 | € 7.767 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | 2 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Zevenwouden 54 Lunetten-Noord | 50 | 2 | B | € 295.000 | € 5.900 |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |