databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Jean Monnetstraat 65

3066VR Rotterdam · Prinsenland · wijk Prins Alexander · Rotterdam

€ 450.000
€ 4.945 / m²
91 5kamers A
Foto 1 van Jean Monnetstraat 65 Foto 2 van Jean Monnetstraat 65 Foto 3 van Jean Monnetstraat 65 Foto 4 van Jean Monnetstraat 65 Foto 5 van Jean Monnetstraat 65 Foto 6 van Jean Monnetstraat 65 Foto 7 van Jean Monnetstraat 65 Foto 8 van Jean Monnetstraat 65 Foto 9 van Jean Monnetstraat 65 Foto 10 van Jean Monnetstraat 65 Foto 11 van Jean Monnetstraat 65 Foto 12 van Jean Monnetstraat 65

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.91 m²
Perceel107 m²
Kamers5 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Rotterdam met 63–118 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners10.400
Dichtheid6053 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 373.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt63%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991448 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Rudolf Steinerschool — 0.25 km · 18 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.55 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Prinsenland — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Rotterdam Oost — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis IJsselland Ziekenhuis — 1.04 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Schenkel — 0.86 km · 13 totaal binnen zoekradius
Restaurant Ontmoetingscentrum Prinsenhof — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.269 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1183 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~364 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1993
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt uit 2017, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud339 m³
TuinVoortuin
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Rodenburgstraat 50 Overschie 86 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Rotsheide 4 Ommoord 115 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Gong 33 Zevenkamp 115 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Botreep 88 Hoogvliet Zuid 113 A € 449.500 +€ 0 € 449.500 € -500
Marijkeplein 11 Rozenburg 110 C € 450.000 +€ 17.050
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 467.050 +€ 17.050
Overhandstraat 5 Pernis 95 B € 420.000 +€ 10.450
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 430.450 € -19.550
Rietkerkweg 69 Prinsenland 98 C € 450.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 469.600 +€ 19.600
Joostingstraat 12 Feijenoord 89 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Marseillehof 1 Oosterflank 104 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde 112 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000
Dordtsestraatweg 740 Vreewijk 114 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Parallelweg 115 Afrikaanderwijk 114 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Zestienhovensekade 145 Overschie 90 5 C € 495.000 € 5.500
Zestienhovensekade 298 Overschie 93 5 D € 499.000 € 5.366
Rietkerkweg 69 Prinsenland 98 5 C € 450.000 € 4.592
Joostingstraat 12 Feijenoord 89 4 A € 425.000 € 4.775
Rodenburgstraat 50 Overschie 86 4 A € 450.000 € 5.233
Overhandstraat 5 Pernis 95 4 B € 420.000 € 4.421
Langegeer 24 Vreewijk 95 4 A € 400.000 € 4.211
Waterwerk 80 De Esch 97 4 C € 480.000 € 4.948
Ben Websterstraat 78 Zevenkamp 103 5 B € 469.000 € 4.553
Stuurboord 6 Rozenburg 102 5 B € 397.000 € 3.892
Marseillehof 1 Oosterflank 104 5 A € 425.000 € 4.087
Paul Whitemansingel 64 Zevenkamp 100 4 A € 499.000 € 4.990