Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 221 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ten Wolde Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Emmen met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-16.3% t.o.v. mediaan van € 2.757/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 7.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 3466 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 200.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Tine Marcusschool (locatie Emmen) — 0.56 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Gülcan Market — 0.66 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van Overbeek en Ben-Zvi — 1.21 km |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 1.7 km |
| OV-station | Emmen — 2.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wang House — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.562 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~260 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit/Bosch ( combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 419 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | D | € 249.000 |
+€ 47.250
5 stap(pen)
|
€ 296.250 | € -3.750 | |
| Rolderbrink 314 Bargeres | 113 | C | € 250.000 |
+€ 42.940
4 stap(pen)
|
€ 292.940 | € -7.060 | |
| J. Abelnstraat 93 Emmer-Compascuum-Centrum | 95 | A | € 275.000 |
+€ 17.100
2 stap(pen)
|
€ 292.100 | € -7.900 | |
| Kommerdijk 5 Verspreide huizen Erica | 121 | F | € 250.000 |
+€ 66.550
7 stap(pen)
|
€ 316.550 | +€ 16.550 | |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | A | € 299.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 319.160 | +€ 19.160 | |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | C | € 239.500 |
+€ 41.040
4 stap(pen)
|
€ 280.540 | € -19.460 | |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | B | € 289.500 |
+€ 30.450
3 stap(pen)
|
€ 319.950 | +€ 19.950 | |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | A | € 260.000 |
+€ 17.100
2 stap(pen)
|
€ 277.100 | € -22.900 | |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | C | € 289.500 |
+€ 37.240
4 stap(pen)
|
€ 326.740 | +€ 26.740 | |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | C | € 289.000 |
+€ 38.000
4 stap(pen)
|
€ 327.000 | +€ 27.000 | |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | D | € 275.000 |
+€ 52.200
5 stap(pen)
|
€ 327.200 | +€ 27.200 | |
| Rietdekkershof 32 Nieuw-Dordrecht-Centrum | 103 | B | € 239.500 |
+€ 29.870
3 stap(pen)
|
€ 269.370 | € -30.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | 5 | C | € 339.500 | € 2.534 |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | 5 | A | € 350.000 | € 2.632 |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | 5 | B | € 335.000 | € 2.815 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |
| Kommerdijk 5 Verspreide huizen Erica | 121 | 4 | F | € 250.000 | € 2.066 |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | 4 | D | € 275.000 | € 2.371 |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | 5 | A | € 389.000 | € 2.819 |
| Slenerbrink 167 Bargeres | 147 | 6 | C | € 275.000 | € 1.871 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |