apartment · resale
Van Heemskerckstraat 33
1013NV Amsterdam · Zeeheldenbuurt · wijk Spaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 36 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 apartments in Amsterdam met 25–46 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+1.0% t.o.v. mediaan van € 9.625/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 21129 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 488.000 deze listing -28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EB08
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool de Eilanden — 0.4 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ukkie Puk — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.41 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Amsterdam — 0.19 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | U-clinic — 0.64 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 3.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS IJzijde — 1.47 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | BAK — 0.18 km · 74 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 36 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.767 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1008 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 576 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1883 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 129 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | B | € 352.000 | +€ 0 | € 352.000 | +€ 2.000 | |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | A | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -10.000 | |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | D | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -10.000 | |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | G | € 335.000 |
+€ 4.030
3 stap(pen)
|
€ 339.030 | € -10.970 | |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | E | € 325.000 |
+€ 2.040
1 stap(pen)
|
€ 327.040 | € -22.960 | |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Wormerveerstraat 5 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 40 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | 3 | A | € 385.000 | € 10.405 |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | 2 | A | € 340.000 | € 9.189 |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | 2 | D | € 340.000 | € 8.947 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | 2 | A | € 325.000 | € 9.559 |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | 2 | E | € 325.000 | € 9.559 |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | 2 | A | € 345.000 | € 10.455 |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | 2 | C | € 395.000 | € 10.395 |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 352.000 | € 8.800 |