Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Sande Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Breda met 95–178 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-24.5% t.o.v. mediaan van € 4.343/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 5792 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 342.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogakker — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haagse Beemden — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haagse Beemden — 0.32 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 4.58 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Primo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.144 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.740 per jaar (~€ 228/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.372 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2329 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~822 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 548 per jaar en 548 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Hre (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 496 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 1.000 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 436.070 | € -12.930 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 433.400 | € -15.600 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 16.000 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 478.720 | +€ 29.720 | |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 30.000 | |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 36.000 | |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 40.000 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 41.000 | |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | C | € 395.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 405.890 | € -43.110 | |
| Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren | 99 | C | € 395.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 403.910 | € -45.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | 6 | A | € 485.000 | € 3.760 |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | 5 | C | € 550.000 | € 4.331 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | 4 | A | € 495.000 | € 3.992 |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | 4 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |