Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jillis Baggerman makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Ede met 69–128 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+5.5% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 4.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 2208 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02283004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Prinsenakker — 0.23 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.83 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bennekom — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk L.A. van Etten — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.46 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 2.7 km |
| Restaurant | Restaurant 22 — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit ( combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 356 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 519.840 | +€ 24.840 | |
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -26.000 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | A | € 457.500 | +€ 0 | € 457.500 | € -37.500 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 537.500 | +€ 42.500 | |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 538.280 | +€ 43.280 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 28.890
3 stap(pen)
|
€ 538.890 | +€ 43.890 | |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 44.000 | |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | B | € 440.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 450.560 | € -44.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | 5 | C | € 550.000 | € 5.851 |
| Twijnstraat 17 Reehorst | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | 5 | A | € 425.000 | € 4.048 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Krusemanstraat 6 Elskamp | 94 | 5 | C | € 395.000 | € 4.202 |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | 4 | B | € 440.000 | € 4.583 |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | 4 | D | € 495.000 | € 5.380 |
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | 4 | A | € 469.000 | € 5.098 |
| Schumansingel 7 De Singels | 103 | 6 | A | € 425.000 | € 4.126 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |