house · resale
Münsterstraat 14
7559WP Hengelo (OV) · Vossenbelt Zuid · wijk Slangenbeek · Hengelo (O)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Euverman & Nuyts Makelaars Hengelo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Hengelo (O) met 70–130 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Münsterstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Münsterstraat 19 | 99 | A | € 329.000 | € 3.323 |
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 2.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 6673 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Slangenbeek — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenmaatschap Respons — 0.29 km |
| Ziekenhuis | ZGT Hengelo — 3.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hengelo Oost — 2.98 km |
| Restaurant | De Houtmaat — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.838 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 352 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | E | € 329.000 |
+€ 21.780
3 stap(pen)
|
€ 350.780 | +€ 780 | |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | C | € 335.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 345.800 | € -4.200 | |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 |
+€ 14.720
2 stap(pen)
|
€ 344.720 | € -5.280 | |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | D | € 339.000 |
+€ 17.120
2 stap(pen)
|
€ 356.120 | +€ 6.120 | |
| Eendrachtstraat 16 Tuindorp 't Lansink | 71 | F | € 325.000 |
+€ 18.460
4 stap(pen)
|
€ 343.460 | € -6.540 | |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -10.000 | |
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 24.360
5 stap(pen)
|
€ 333.360 | € -16.640 | |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | C | € 325.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 333.190 | € -16.810 | |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -21.000 | |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | 4 | E | € 329.000 | € 3.323 |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | 4 | E | € 375.000 | € 3.641 |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | 4 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Lijsterweg 60 Elsbeek | 93 | 4 | C | € 295.000 | € 3.172 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | 5 | D | € 330.000 | € 3.587 |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | 5 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | 5 | E | € 400.000 | € 3.670 |
| Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek | 112 | 5 | A | € 340.000 | € 3.036 |
| Castorweg 203 Noord | 92 | 4 | C | € 250.000 | € 2.717 |