Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 164 m² |
| Perceel | 159 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer De Meern (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Utrecht met 114–213 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-27.2% t.o.v. mediaan van € 5.435/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 5591 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 548.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441024
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | P.C. Basisschool De Krullevaar — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Veldhuizen — 0.5 km |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Veldhuizen — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.92 km |
| OV-station | Pont — 1.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Balije Park Restaurant — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 164 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.296 per jaar (~€ 191/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.289 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1804 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~492 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kan aangesloten worden op een hybride (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 532 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Banninkstraat 14 Terwijde-West | 139 | A | € 650.000 |
+€ 11.120
1 stap(pen)
|
€ 661.120 | +€ 12.120 | |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 26.000 | |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | A++ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 26.000 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 36.000 | |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | A | € 675.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 686.600 | +€ 37.600 | |
| Duke Ellingtonstraat 15 Terwijde-Oost | 160 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 46.000 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 695.080 | +€ 46.080 | |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | A+ | € 697.500 | +€ 0 | € 697.500 | +€ 48.500 | |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | A | € 689.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 699.800 | +€ 50.800 | |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | A | € 695.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 705.160 | +€ 56.160 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 709.520 | +€ 60.520 | |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 86.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duke Ellingtonstraat 15 Terwijde-Oost | 160 | 6 | A+++ | € 695.000 | € 4.344 |
| Harry Banninkstraat 14 Terwijde-West | 139 | 7 | A | € 650.000 | € 4.676 |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | 6 | A | € 675.000 | € 4.655 |
| Anton Pieckhof 4 Het Zand-West | 161 | 6 | A+ | € 800.000 | € 4.969 |
| Leo Fallplantsoen 70 Terwijde-West | 153 | 6 | A | € 799.000 | € 5.222 |
| Zilveren Florijnlaan 239 Leeuwesteyn | 151 | 6 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Hooft Graaflandstraat 195 Oud Hoograven-Zuid | 143 | 6 | C | € 750.000 | € 5.245 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | 6 | A | € 689.000 | € 5.104 |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |
| Paul Citroenstraat 36 Het Zand-West | 144 | 6 | A | € 850.000 | € 5.903 |