databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Anker 98

7891MH Klazienaveen · Klazienaveen-Zuid · wijk Wijk 08 Klazienaveen · Emmen

€ 325.000
€ 2.686 / m²
121 6kamers A
Foto 1 van Anker 98 Foto 2 van Anker 98 Foto 3 van Anker 98 Foto 4 van Anker 98 Foto 5 van Anker 98 Foto 6 van Anker 98 Foto 7 van Anker 98 Foto 8 van Anker 98 Foto 9 van Anker 98 Foto 10 van Anker 98 Foto 11 van Anker 98 Foto 12 van Anker 98

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.121 m²
Perceel142 m²
Kamers6 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Emmen met 84–157 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.3% t.o.v. mediaan van € 2.695/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Emmen

Inwoners5.940
Dichtheid2113 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 249.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt38%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01140801 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Sint Henricus — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS Fischer — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Kombuys — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 68.478 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.713 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1573 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~484 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1982
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud461 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Emmen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek 98 C € 289.500 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 309.100 € -15.900
Slenerbrink 167 Bargeres 147 C € 275.000 +€ 29.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.230 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.170 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 304.400 € -20.600
Pimpelmees 16 Rietlanden 119 B € 335.000 +€ 13.090
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 348.090 +€ 23.090
Trumanstraat 21 Veenoord 105 B € 289.500 +€ 11.550
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 301.050 € -23.950
Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord 121 C € 325.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 349.200 +€ 24.200
Laan van de Marel 597 Emmerhout 130 A++ € 300.000 +€ 0 € 300.000 € -25.000
Vogelwikke 2 Emmermeer 110 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 +€ 25.000
Ratelaar 57 Schoonebeek 133 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 +€ 25.000
Oeverzwaluw 23 Rietlanden 134 C € 339.500 +€ 26.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.060 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.740 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 366.300 +€ 41.300
Rolderbrink 314 Bargeres 113 C € 250.000 +€ 22.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 272.600 € -52.400
Deverbrink 49 Bargeres 113 D € 350.000 +€ 30.510
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.910 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 380.510 +€ 55.510
Meridiaan 19 Klazienaveen-Noord 128 E € 345.000 +€ 42.240
4 stap(pen)
  • E→D: € 7.680 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.960 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 387.240 +€ 62.240

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord 121 5 C € 325.000 € 2.686
Pimpelmees 16 Rietlanden 119 5 B € 335.000 € 2.815
Meridiaan 19 Klazienaveen-Noord 128 7 E € 345.000 € 2.695
Deverbrink 49 Bargeres 113 5 D € 350.000 € 3.097
Laan van de Marel 597 Emmerhout 130 5 A++ € 300.000 € 2.308
Rolderbrink 314 Bargeres 113 6 C € 250.000 € 2.212
Vogelwikke 2 Emmermeer 110 5 A € 350.000 € 3.182
Ratelaar 57 Schoonebeek 133 5 A € 350.000 € 2.632
Oeverzwaluw 23 Rietlanden 134 5 C € 339.500 € 2.534
Beekpunge 41 Schoonebeek 112 5 A € 399.500 € 3.567
Trumanstraat 21 Veenoord 105 5 B € 289.500 € 2.757
Zuidlaarderbrink 298 Bargeres 108 5 C € 239.500 € 2.218