Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Heeswijk Jansen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 65 houses in Tilburg met 102–191 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 3.883/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Waardenburgstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Waardenburgstraat 69 | 152 | A | € 545.000 | € 3.586 |
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 2.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 6971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 382.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Reeshof College — 0.26 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Forum — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 4.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 0.41 km |
| Restaurant | Perron 3 — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.484 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1323 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~294 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Houtkachel, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 521 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | A | € 465.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 488.940 | € -560 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 45.220
4 stap(pen)
|
€ 492.220 | +€ 2.720 | |
| Reinier Claeszenstraat 22 Trouwlaan | 115 | A | € 475.000 |
+€ 20.700
2 stap(pen)
|
€ 495.700 | +€ 6.200 | |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | A | € 475.000 |
+€ 21.240
2 stap(pen)
|
€ 496.240 | +€ 6.740 | |
| Spakenburglaan 62 Dalem Zuid I | 160 | A+ | € 465.000 |
+€ 16.000
1 stap(pen)
|
€ 481.000 | € -8.500 | |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | B | € 465.000 |
+€ 38.570
3 stap(pen)
|
€ 503.570 | +€ 14.070 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 65.790
6 stap(pen)
|
€ 504.790 | +€ 15.290 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 55.350
5 stap(pen)
|
€ 470.350 | € -19.150 | |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | C | € 415.000 |
+€ 46.565
4 stap(pen)
|
€ 461.565 | € -27.935 | |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | A | € 500.000 |
+€ 21.060
2 stap(pen)
|
€ 521.060 | +€ 31.560 | |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | A | € 500.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 521.600 | +€ 32.100 | |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 456.320 | € -33.180 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dubbeldamstraat 30 Huibeven Midden | 149 | 6 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | 6 | A | € 545.000 | € 3.586 |
| Stapelen 3 De Mortel | 143 | 6 | B | € 559.000 | € 3.909 |
| Ringbaan-Oost 161 Hoefstraat Zuid | 139 | 6 | C | € 415.000 | € 2.986 |
| Slot Loevesteinstraat 1 Kastelenbuurt Noord | 133 | 6 | C | € 489.500 | € 3.680 |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | 6 | A | € 500.000 | € 3.759 |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | 6 | A | € 465.000 | € 3.496 |
| Olifantoortje 26 Smariusterrein | 140 | 6 | A++++ | € 575.000 | € 4.107 |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | 6 | C | € 395.000 | € 2.862 |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | 6 | A | € 545.000 | € 3.323 |
| Spakenburglaan 62 Dalem Zuid I | 160 | 7 | A+ | € 465.000 | € 2.906 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |