Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 260 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aspekt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Utrechtse Heuvelrug met 106–197 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-11.7% t.o.v. mediaan van € 5.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug
| Inwoners | 6.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 1735 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 488.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15810200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | In de Roos – praktijk voor remedial teaching — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.48 km |
| Apotheek | Apotheek de Drie Leliën — 0.44 km |
| Restaurant | Martino IJs — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.432 per jaar (~€ 203/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.426 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1976 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~608 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 618 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drift 19 Doorn-Noordwest | 122 | B | € 650.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 663.420 | € -11.580 | |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | C | € 600.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 626.000 | € -49.000 | |
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | A+++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 50.000 | |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | B | € 725.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 738.530 | +€ 63.530 | |
| Uilenkamp 25 Driebergen-Zuidwest | 123 | C | € 585.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 609.600 | € -65.400 | |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Kastanjelaan 41 Maarn-Dorp | 115 | C | € 549.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 572.000 | € -103.000 | |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | C | € 750.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 781.400 | +€ 106.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | 4 | A+++ | € 725.000 | € 4.966 |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | 6 | C | € 750.000 | € 4.777 |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | 5 | A | € 595.000 | € 4.440 |
| Amersfoortseweg 28 Maarn-Dorp | 165 | 5 | A | € 835.000 | € 5.061 |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | 5 | C | € 600.000 | € 4.615 |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | 5 | B | € 725.000 | € 5.894 |
| Drift 19 Doorn-Noordwest | 122 | 5 | B | € 650.000 | € 5.328 |
| de Wetstein Pfisterlaan 32 Driebergen-Noord | 136 | 5 | E | € 925.000 | € 6.801 |
| Uilenkamp 25 Driebergen-Zuidwest | 123 | 6 | C | € 585.000 | € 4.756 |
| Scholekster 41 Driebergen-West | 136 | 5 | C | € 950.000 | € 6.985 |
| Stenderland 9 Amerongen-Dorp | 178 | 5 | A | € 895.000 | € 5.028 |
| De Oude Kolk 9 Leersum-Dorp | 125 | 5 | A | € 439.000 | € 3.512 |