Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kleef NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 86 apartments in Rotterdam met 40–75 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-0.8% t.o.v. mediaan van € 5.473/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 13971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 387.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990534
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Bergweg — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.72 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Osteria Liz — 0.06 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 928 per jaar (~€ 77/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.581 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~754 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~232 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Hr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 194 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 318.310 | +€ 3.310 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 311.000 | € -4.000 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 310.400 | € -4.600 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 |
+€ 7.260
1 stap(pen)
|
€ 322.260 | +€ 7.260 | |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 10.000 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 25.600
6 stap(pen)
|
€ 300.600 | € -14.400 | |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -16.000 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 331.470 | +€ 16.470 | |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | F | € 315.000 |
+€ 18.500
5 stap(pen)
|
€ 333.500 | +€ 18.500 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 335.930 | +€ 20.930 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |