apartment · resale
Van Ostadestraat 392
1074XB Amsterdam · Willibrordusbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 43 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 102 apartments in Amsterdam met 30–55 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+7.0% t.o.v. mediaan van € 9.239/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Van Ostadestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Van Ostadestraat 388 | 45 | D | € 449.500 | € 9.989 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 25007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Individueel Voortgezet Kunstzinnig Onderwijs — 0.13 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Stadsmarkt De Pijp — 0.13 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van Wou Apotheek — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.56 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Firma Pekelhaaring — 0.1 km · 223 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 43 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.075 per jaar (~€ 90/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.119 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~946 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 387 per jaar en 387 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Isolatie | Muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 144 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 3.220
1 stap(pen)
|
€ 428.220 | +€ 3.220 | |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | E | € 425.000 |
+€ 5.720
2 stap(pen)
|
€ 430.720 | +€ 5.720 | |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | B | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | D | € 435.000 |
+€ 3.290
1 stap(pen)
|
€ 438.290 | +€ 13.290 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |
| Marathonweg 13 Marathonbuurt-Oost | 43 | 2 | B | € 470.000 | € 10.930 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |