Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 183 m² |
| Perceel | 310 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekman Makelaars Heerhugowaard (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Dijk en Waard met 128–237 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.235/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 3598 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 562.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802403
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Campus Columbus — 0.1 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Komeet — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stad van de Zon — 1.09 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 1.41 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 3.17 km |
| Restaurant | Grand Café Oost4 — 0.48 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 159.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 183 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.830 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.852 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1281 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~183 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Aardwarmte en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 692 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | A | € 725.000 |
+€ 56.400
3 stap(pen)
|
€ 781.400 | +€ 6.400 | |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | C | € 695.000 |
+€ 68.000
5 stap(pen)
|
€ 763.000 | € -12.000 | |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | A | € 750.000 |
+€ 46.500
3 stap(pen)
|
€ 796.500 | +€ 21.500 | |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | A | € 695.000 |
+€ 49.800
3 stap(pen)
|
€ 744.800 | € -30.200 | |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | B | € 750.000 |
+€ 70.930
4 stap(pen)
|
€ 820.930 | +€ 45.930 | |
| Veldspaat 19 Edelstenenwijk | 151 | A | € 800.000 |
+€ 22.046
3 stap(pen)
|
€ 822.046 | +€ 47.046 | |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | C | € 650.000 |
+€ 65.500
5 stap(pen)
|
€ 715.500 | € -59.500 | |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | A | € 659.000 |
+€ 46.800
3 stap(pen)
|
€ 705.800 | € -69.200 | |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | A | € 650.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 689.300 | € -85.700 | |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | A | € 645.000 |
+€ 42.600
3 stap(pen)
|
€ 687.600 | € -87.400 | |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | A | € 849.000 |
+€ 52.200
3 stap(pen)
|
€ 901.200 | +€ 126.200 | |
| Melisse 25 Huygenhoek Zuid | 146 | A | € 599.000 |
+€ 43.800
3 stap(pen)
|
€ 642.800 | € -132.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | 5 | B | € 750.000 | € 4.335 |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | 5 | A | € 849.000 | € 4.879 |
| Benedenweg 78 Sint-Pancras kern | 178 | 5 | B | € 895.000 | € 5.028 |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | 5 | A | € 695.000 | € 4.187 |
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | 6 | A | € 725.000 | € 3.856 |
| Papegroet 6 Mayersloot Noord | 202 | 5 | A | € 895.000 | € 4.431 |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | 5 | A | € 659.000 | € 4.224 |
| Jan Glijnisweg 117 De Draai Zuid | 178 | 6 | A+++ | € 975.000 | € 5.478 |
| Marga Klompéland 32 Huygenhoek Noord | 164 | 5 | A+ | € 575.000 | € 3.506 |
| Veldspaat 19 Edelstenenwijk | 151 | 5 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | 6 | A | € 750.000 | € 4.839 |
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | 5 | A | € 549.000 | € 3.475 |