apartment · resale
Battutalaan 739
3526VT Utrecht · Kanaleneiland-Zuid · wijk Wijk 08 Zuidwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 apartments in Utrecht met 60–113 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.4% t.o.v. mediaan van € 5.651/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 8.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 12871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440831
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Globecollege — 0.13 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Woudrijk — 0.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mete Market — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Primec — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 3.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voetveer over de Kruisvaart — 1.91 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lok Fu — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.392 per jaar (~€ 116/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.384 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1131 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 285 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | C | € 450.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 467.200 | € -7.800 | |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | C | € 469.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 485.600 | +€ 10.600 | |
| Nieuwravenstraat 6 Rivierenwijk | 65 | C | € 450.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 463.000 | € -12.000 | |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 14.000 | |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | A | € 449.500 | +€ 0 | € 449.500 | € -25.500 | |
| Loeff Berchmakerstraat 46 Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving | 70 | D | € 485.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 503.900 | +€ 28.900 | |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | B | € 495.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 504.460 | +€ 29.460 | |
| Galvanistraat 16 Elinkwijk en omgeving | 73 | D | € 424.500 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 444.210 | € -30.790 | |
| Werkspoorplein 1 Elinkwijk en omgeving | 73 | B | € 500.000 |
+€ 8.030
1 stap(pen)
|
€ 508.030 | +€ 33.030 | |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | A | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -35.000 | |
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | B | € 500.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 510.120 | +€ 35.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | 3 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Prinses Ireneplateau 88 Schaakbuurt en omgeving | 91 | 3 | A | € 440.000 | € 4.835 |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | 3 | A | € 489.000 | € 5.315 |
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | 3 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| San Marinostraat 75 Leidsche Rijn-Centrum | 81 | 3 | A+ | € 520.000 | € 6.420 |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | 3 | A | € 449.500 | € 5.690 |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | 4 | B | € 495.000 | € 5.756 |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | 4 | C | € 469.000 | € 5.651 |
| Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving | 85 | 3 | A | € 360.000 | € 4.235 |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | 4 | C | € 535.000 | € 5.879 |
| Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder | 77 | 3 | A | € 415.000 | € 5.390 |