apartment · resale
Dirk Gerhardtstraat 25
3119BT Schiedam · Schiehart · wijk Wijk 06 Nieuwland · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vlietlanden NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Schiedam met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+24.2% t.o.v. mediaan van € 3.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 2.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 11303 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060606
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wereldschool — 0.45 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Triangel — 0.96 km |
| Supermarkt | Türkiyem — 0.2 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centrum Apotheek Schiedam — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost aan de Schie — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 1.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Parkweg — 0.31 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Noordmolen — 0.12 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.063 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1564 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 368 per jaar en 368 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 266 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | C | € 389.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 397.460 | € -2.540 | |
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | A | € 387.500 | +€ 0 | € 387.500 | € -12.500 | |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Lavendelveld 90 De Velden | 104 | A | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | +€ 29.000 | |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | D | € 350.000 |
+€ 16.160
2 stap(pen)
|
€ 366.160 | € -33.840 | |
| Rembrandtlaan 77 Schildersbuurt | 110 | C | € 350.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 359.900 | € -40.100 | |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -50.000 | |
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | E | € 325.000 |
+€ 24.200
3 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -50.800 | |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | D | € 325.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 339.400 | € -60.600 | |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | D | € 315.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 329.400 | € -70.600 | |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | G | € 300.000 |
+€ 25.520
5 stap(pen)
|
€ 325.520 | € -74.480 | |
| Westerkade 8 Nassaukwartier | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | 3 | A | € 387.500 | € 4.454 |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 325.000 | € 3.611 |
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | 4 | C | € 389.000 | € 4.138 |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | 4 | A | € 385.000 | € 4.053 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Lavendelveld 88 De Velden | 88 | 4 | A | € 350.000 | € 3.977 |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | 3 | C | € 300.000 | € 3.191 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | 4 | D | € 350.000 | € 3.465 |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | 4 | E | € 300.000 | € 3.125 |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |