house · resale
Beurtschip 1
1625BW Hoorn (NH) · Risdam-Zuid - Buurt 20 06 · wijk Wijk 20 Risdam-Zuid · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 89 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Direct (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Hoorn met 60–111 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 4.901/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 5789 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 327.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04052006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKEC de Zevensprong — 0.25 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKH Het Fluitschip — 0.96 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Groote Gaper — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Bedrijfsgezondheidsdienst Noordwest — 0.16 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 1.25 km |
| OV-station | Hoorn — 1.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Roadhouse Diner Hoorn — 0.37 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.025 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 348 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achter de Vest 10 Binnenstad - Buurt 10 03 | 64 | C | € 375.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 387.800 | € -12.200 | |
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | B | € 375.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 387.210 | € -12.790 | |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | B | € 365.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 376.330 | € -23.670 | |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Stijgbeugel 71 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 111 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Drieboomlaan 285 Hoorn Noord - Buurt 12 00 | 82 | B | € 425.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 434.020 | +€ 34.020 | |
| Stijgbeugel 65 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 110 | B | € 350.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 362.100 | € -37.900 | |
| Kruisstraat 2 Binnenstad - Buurt 10 02 | 68 | D | € 425.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 443.360 | +€ 43.360 | |
| Stijl 53 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 | 98 | B | € 325.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 335.780 | € -64.220 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drieboomlaan 285 Hoorn Noord - Buurt 12 00 | 82 | 4 | B | € 425.000 | € 5.183 |
| Duinsteeg 5 Binnenstad - Buurt 10 02 | 90 | 3 | C | € 485.000 | € 5.389 |
| Stijl 53 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 00 | 98 | 4 | B | € 325.000 | € 3.316 |
| Kerkplein 29 Binnenstad - Buurt 10 02 | 92 | 5 | C | € 498.000 | € 5.413 |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | 5 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | 5 | B | € 365.000 | € 3.544 |
| Kruisstraat 2 Binnenstad - Buurt 10 02 | 68 | 3 | D | € 425.000 | € 6.250 |
| Nieuwe Noord 22 Binnenstad - Buurt 10 02 | 101 | 3 | A++ | € 525.000 | € 5.198 |
| Achter de Vest 10 Binnenstad - Buurt 10 03 | 64 | 4 | C | € 375.000 | € 5.859 |
| Stijgbeugel 65 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 110 | 5 | B | € 350.000 | € 3.182 |
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | 5 | B | € 375.000 | € 3.378 |
| Stijgbeugel 71 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 111 | 5 | A | € 375.000 | € 3.378 |