databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Julianastraat 10

3905EM Veenendaal · 't Hoorntje · wijk Noordwest · Veenendaal

€ 499.500
€ 5.429 / m²
92 3kamers G
Foto 1 van Julianastraat 10 Foto 2 van Julianastraat 10 Foto 3 van Julianastraat 10 Foto 4 van Julianastraat 10 Foto 5 van Julianastraat 10 Foto 6 van Julianastraat 10 Foto 7 van Julianastraat 10 Foto 8 van Julianastraat 10 Foto 9 van Julianastraat 10 Foto 10 van Julianastraat 10 Foto 11 van Julianastraat 10 Foto 12 van Julianastraat 10

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.92 m²
Perceel330 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Veenendaal met 64–119 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+13.9% t.o.v. mediaan van € 4.769/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Julianastraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Julianastraat 78 108 C € 515.000 € 4.769

Buurt in cijfers — Veenendaal

Inwoners3.160
Dichtheid5348 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 345.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03450441 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school CBS Max — 0.23 km · 24 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Hoogvliet — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Pelzer — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Veenendaal West — 1.3 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Cafetaria De Molen — 0.29 km · 35 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.385 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 108.587 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.060 per jaar (~€ 422/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.807 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4416 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2024 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.588 per jaar en 3220 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1936
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel (officieel)G
Inhoud439 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Beatrixstraat 32 Achterkerk 95 G € 499.000 +€ 0 € 499.000 € -500
MacBridestraat 46 Dragonder Oost 106 A € 469.000 +€ 0 € 469.000 € -30.500
Da Costastraat 6 Franse Gat 85 B € 455.000 +€ 0 € 455.000 € -44.500