house · resale
De Eendracht 68
1188GT Amstelveen · Molenbuurt · wijk Waardhuizen, Middenhoven · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 131 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Slot Makelaardij o.g. BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Amstelveen met 73–136 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-2.9% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.780 |
|---|---|
| Dichtheid | 6094 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 508.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schooltuin Middenhoven — 0.5 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KinderRijk KDV Maalderij — 0.95 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Middenhoven — 0.77 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Melkweg — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 2.54 km |
| OV-station | (naamloos) — 2.08 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fussia — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.124 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace 28C (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 352 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Nessermolen 117 Molenbuurt | 115 | B | € 625.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 637.650 | +€ 12.650 | |
| Fideliolaan 27 Operabuurt | 125 | D | € 625.000 |
+€ 33.750
3 stap(pen)
|
€ 658.750 | +€ 33.750 | |
| Kotter 20 Galjoenbuurt | 107 | B | € 649.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 660.770 | +€ 35.770 | |
| Praam 91 Punterbuurt | 119 | B | € 675.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 688.090 | +€ 63.090 | |
| Aïdastraat 4 Operabuurt | 117 | E | € 650.000 |
+€ 38.610
4 stap(pen)
|
€ 688.610 | +€ 63.610 | |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | C | € 675.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 700.600 | +€ 75.600 | |
| Bosboom Toussaintlaan 41 Bovenkerk | 82 | D | € 700.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 722.140 | +€ 97.140 | |
| Burgemeester Haspelslaan 212 Elsrijk Oost | 102 | D | € 695.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 722.540 | +€ 97.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kotter 20 Galjoenbuurt | 107 | 6 | B | € 649.000 | € 6.065 |
| Aïdastraat 4 Operabuurt | 117 | 5 | E | € 650.000 | € 5.556 |
| Burgemeester Haspelslaan 212 Elsrijk Oost | 102 | 6 | D | € 695.000 | € 6.814 |
| De Nessermolen 117 Molenbuurt | 115 | 4 | B | € 625.000 | € 5.435 |
| Praam 91 Punterbuurt | 119 | 6 | B | € 675.000 | € 5.672 |
| Gerard Doulaan 58 Stadshart | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |
| Fideliolaan 27 Operabuurt | 125 | 5 | D | € 625.000 | € 5.000 |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | 5 | C | € 795.000 | € 6.570 |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | 5 | C | € 675.000 | € 5.273 |
| Bosboom Toussaintlaan 41 Bovenkerk | 82 | 5 | D | € 700.000 | € 8.537 |
| Oude Karselaan 12 Patrimonium | 114 | 5 | C | € 935.000 | € 8.202 |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | 4 | C | € 785.000 | € 6.133 |