apartment · resale
Nieuwenoord 90
3079LM Rotterdam · Groot IJsselmonde · wijk IJsselmonde · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Wiel Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 167 apartments in Rotterdam met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-31.9% t.o.v. mediaan van € 4.983/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 29.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 257.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991289
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veenoord — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV De Sprookjesboom — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselmonde — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Lombardijen — 1.37 km |
| Restaurant | Die Kaiser — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 59.783 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.592 per jaar (~€ 216/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.529 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2268 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.296 per jaar en 1215 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Geiser |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 254 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € 0 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | € -500 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 8.320
3 stap(pen)
|
€ 283.320 | +€ 8.320 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 284.880 | +€ 9.880 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € -10.000 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 263.640 | € -11.360 | |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | A | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 14.000 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | 2 | A | € 289.000 | € 3.524 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | 4 | B | € 275.000 | € 3.198 |