apartment · resale
Soestdijksekade 25
2574AA Den Haag · Leyenburg · wijk Wijk 32 Leyenburg · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Residence Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 141 apartments in Den Haag met 60–111 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+6.2% t.o.v. mediaan van € 4.651/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.376 per jaar (~€ 115/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.144 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1118 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~344 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1936 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta Ace 28C CW4 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 302 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 426.730 | +€ 1.730 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 33.600
6 stap(pen)
|
€ 428.600 | +€ 3.600 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 431.000 | +€ 6.000 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 431.820 | +€ 6.820 | |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | +€ 14.500 | |
| Goudenregenstraat 33 Heesterbuurt | 93 | D | € 385.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 410.110 | € -14.890 | |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | B | € 400.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 409.790 | € -15.210 | |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | E | € 380.000 |
+€ 29.370
4 stap(pen)
|
€ 409.370 | € -15.630 | |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | C | € 425.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 441.200 | +€ 16.200 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 441.600 | +€ 16.600 | |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | E | € 375.000 |
+€ 29.700
4 stap(pen)
|
€ 404.700 | € -20.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | 4 | E | € 380.000 | € 4.270 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | 4 | D | € 469.000 | € 5.790 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |